25 Kasım 2008 Salı

AKÇATEPE SANAT MERKEZİ'nde Yaratıcı Sanatlar Atölyemiz

Yılların eskitemediği usta oyuncu, hepimizin "Güdük Necmi"si Halit Akçatepe ustamız ile eşi Rezzan Akçatepe açılışında bizim de hazır bulunduğumuz "Akçatepe Sanat Merkezi"ni açtı ve sanat derslerine başladı.

Tiyatromuz Genel Sanat Yönetmeni oyuncu-yazar Ümit Kireççi de sanat merkezinde 30 Kasım 2008 tarihinden itibaren 12.00-1400 saatleri arasında "Yaratıcı Sanatlar" atölyeleri açmaya başlayacak.

Bilindiği üzere Yaratıcı Drama, bugün bir çok alanda kullanılan başarılı bir yöntem olarak kabul görmekte. Kireççi, Yaratıcı Drama'nın oyun temeli üzerine çocukların yeteneklerini sınayabilecekleri, geliştirebilecekleri, en azından anatsal yaratım sürecini anlayabilecekleri atölyeler açacak.
"Yaratıcı Sanatlar" atölyesinde Yaratıcı Drama tekniklerini bir adım ileri taşıyarak çocukların oyun oynayarak, üreterek, emek vererek tiyatro, dekor, aksesuar, mask, kukla, ilüzyon, çizgi roman atölyelerinde çeşitli sanat dallarını yakından tanımaları, yeteneklerini geliştirmelerini amaçlanmakta.

Lila Düşler Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni oyuncu-yazar Ümit Kireççi'nin yönetimindeki "Yaratıcı Sanatlar" dersinden faydalanmak isteyen tüm çocukları bekliyoruz.

Ayrıntılı Bilgi Edinmek İsteyenlere:

Akçatepe Sanat Merkezi

Halili Sokak Villa 3 Koşuyolu

Kadıköy - İstanbul

Tel: 0 (216) 340 31 32 - 340 31 33

http://www.akcatepesanat.com/

info@akcatepesanat.com

Hiç yorum yok:

LİLA DÜŞLER TİYATROSU

LİLA DÜŞLER TİYATROSU